loader loader

IDLOG Araç Takip ve Filo Yönetim Yazılımı

Filo yönetimi modülü, yurtiçi nakliye modülü ile entegre olarak çalışarak, şirketinizin sahip olduğu özmal araçlarla yapılan seferlerin takibine ve maliyet hesaplamalarının kontrolünü daha etkin bir şekilde yönetmenize olanak sağlayarak, şirket karlılığınızı optimize etmenize yardımcı olmaktadır

Sistem ile filo yönetimi için gerekli bilgileri detaylı olarak kayıt altına alabilirsiniz (yakıt kayıtları, km takibi, sigortalar, kaza, ceza, sigorta bilgileri vs).

Araçlar ile ilişkili plaka, şasi numaraları, model ,tip , motor, marka, ruhsat bilgileri,net ağırlık,istiap haddi,yükleme hacmi bilgileri, trafiğe çıkış tarihi ve benzeri ayrıntılı teknik bilgilerin yer aldığı araç sicil dosyalarının tutulmasını ve araç yüklenirken bu bilgilere istinaden otomatik denetimlerin yapılmasını sağlamış olursunuz.

Ayrıca araçlara ait sigorta, trafik muayenesi, uygunluk belgesi ve benzeri süreli belgeler istenilen süre öncesinde kullanıcılara uyarı e-postaları/Sms gönderilerek bildirilir.

Fiili ya da standart maliyetler ile mazot giderleri sefere yansıtılarak, sefer ve araç maliyetleri ile ilgili istenilen detayda analiz ve raporlama alınabilir.