loader loader

IDLOG Yurtiçi Kara Nakliye Yazılımı

Yurtiçi Taşımacılık Modülünde bir çok projenizi ayrı ayrı yönetme imkanına sahip olduğunuz gibi aynı zamanda operasyonel ve mali verilerinizi takip edebilirsiniz.

Diğer modüllerimizde olduğu gibi şube veya grup bünyesinde bulunan tüm şirketleriniz için kullanılmaya uygun bir modüldür.

Ayrıca modül içerisinde bir yandan operasyonel işlemlerinizi yürütürken diğer yandan özmal veya şirket sorumluluğunda bulunan kiralık araçlarınızın masraflarını ve mazot hesaplarını yapabilir, sürücü bazında harcamaları yönetebilirsiniz.

Modülün web ara yüzleri ile müşterilerinizden sipariş alabilir, müşterilerinizin aldığınız siparişi takip etmesini sağlayabilir veya müşterileriniz ile veri entegrasyonu yaparak otomatik veri senkronizasyonu sağlayabilirsiniz

Modül, değişik mal cinslerine ve taşıma projelerine uygun çalışarak, şubeleriniz veya müşterileriniz bazında kar/zarar raporları oluşturmanızı sağlamaktadır.

Ayrıca tüm taşımalarınızda verileri el terminalleri ile yöneterek isterseniz araç içerisinden de irsaliye basımını gerçekleştirebilirsiniz.