Ne Yapıyoruz?

Mobil Uygulama & Web Çözümleri

iOS

IOS & Android

Mobil uygulamalar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuş, sadece itibar göstergesi olmaktan çıkmış, erişebilirlik göstergesi haline gelmiş durumdadır. Her geçen gün yeni mobil tabanlı projeler üretilmekte, mevcut web projelerine ait mobil uygulamalar geliştirilmektedir. DoaSoftware olarak projelerinizi veya işletmenizi temsil edecek Android, iOS ve Windows tabanlı en iyi uygulamaları geliştiriyoruz.

Development

Responsive Web

Responsive web tasarım ile kullanıcı, web sitenize hangi cihazdan giriş yapıyor olursa olsun, rahat bir şekilde gezinir ve yazıları okumakta zorlanmaz. Web siteniz, mobil, dizüstü ve masaüstü cihazlarda rahatlıkla gezilebilir. Web sitesi böylece ekranın büyüklüğüne göre içeriği kaydırır, görüntüleri yeniden boyutlandırır ve yazıların boyutlarını kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunmak için ayarlar...

Responsive

Mobil Web

Web sitenizin ziyaretçileri akıllı telefonları ve tablet bilgisayarlarında daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüze ihtiyaç duyarlar. Bu sayede özellikle son yıllarda akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte dizüstü ve masaüstü bilgisayarların internet tarayıcılarında görüntülenen web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanması önemli hale geldi.


Graphic

Tasarım

İşlevsellik, kullanılabilirlik ve sadelik faktörlerini ilk planda tutarak size modern çizgiler sunuyoruz. Yenilikçi ve dinamik grafik tasarım ekibimiz, tasarım hizmetleri konusunda, müşterilerine daima, yenilikçi, yaratıcı, titiz ve sofistike tasarım çözümleri sunmaktadır. Tasarım hizmetimizde; Web, Mobile Web, IOS, Android ve Tablet görsel tasarımları alanlarında hizmet sağlıyoruz. Çalışmalarımızda üst düzey kullanılabilirlik ve işlevsellikten ödün vermeden inovatif çözümler ile geleceğe dair çözümler üretiyoruz.

Marketing

Pazar Analizi

Pazar Analizi, çalışmalarımıza başlamadan önce hedef ve stratejilerinizi geliştirmek için en cazip fırsatları belirleyerek projenin içinde yer alacağı sistemin (pazarın) ve çevrenin hali hazırdaki ve potansiyel durumunu, işleyişini, proje ürününe gösterilebilecek tepki ve etkileri önceden tahmin edebilmek için veri ve bilgileri toplayarak analiz çalışmalarının yapılmasıdır.

Seo

Arama Motorları Optimizasyonu - SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, üst sırada çıkmasını sağlayan web sitesi içi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır. Markanızın arandığında bulunabilmesini sağlarız. Arama Motoru Optimizasyonu sayesinde web sitenize organik trafik yönlendiririz ve sitenize rölatif aramalar üzerinden gelen ziyaretçiler sayesinde dönüşüm oranlarını arttırırız.

Teknolojilerimiz

Gelişen ve değişen teknolojik ilkelere ayak uyduran ve yeni nesil geliştirme yöntemlerine açık vizyonumuzla büyüyoruz...